Яндекс.Метрика Анализ сайта trejder24.blogspot.com

НОВИНИ

Дата
емітент
випуск
Тип погашення
Розмір погашення, всього
Розмір погашення на облігацію

ДАЛЬШЕ,,,,

Investing.com - Долар завершив тиждень незначним зміною щодо ієни і кошики інших основних валют після того, як в п'ятницю президент США Дональд Трамп і прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе виступили зі спільною заявою щодо торговельних взаємин.
На завершення торгів в п'ятницю пара USD / JPY залишалася на позиції 113,19 після досягнення 9-денного максимуму 113,85.
1. Виступ Йеллен в Конгресі США, 14-15 лютого
Глава ФРС виступить з піврічним звітом в Конгресі США на майбутньому тижні двічі: у вівторок в Сенаті, в середу в Палаті представників, обидва виступи розпочнуться о 18.00мск.
ДАЛЬШЕ,,,

По традиции понедельники, как правило, не отличаются чрезмерной волатильностью. Сегодняшний день это пока тоже подтверждает. Доллар США в целом удерживает завоеванные позиции, и каких-либо факторов, которые могут это изменить, пока не просматривается.
ПОДРОБНЕЕ ....
Европейские фондовые индексы снова растут после небольшого падения в ходе вчерашней сессии. По данным аналитиков, безработица в США в 02.2016р. осталась на рекордном, низком уровне - 4,9%. Эксперты также ожидают, что число рабочих мест в несельскохозяйственных отраслях выросло на 190 тыс.,
ПОДРОБНЕЕ ...

У лютому 16 року Н Б К (ЦБ країни) збільшив обсяг запасів золота в складі міжнародних резервів на 0,32 міліона унцій (близько десять т.) з 57,18 міліонів унцій (1,7785 тис. т.) у січні - до - 57 , 5 міліонів унцій (1,788 тис. т.), випливає з опублікованої банком статистики.
ДЕТАЛЬНІШЕ...


Фундаментальні підстави 
У найближчі два дні до динаміки цін на нафту в якості каталізаторів динаміки пари USD / RUB додадуться ще три фактори.
ДЕТАЛЬНІШЕ...