Яндекс.Метрика Анализ сайта trejder24.blogspot.com

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ

Ознайомтеся з деякими HYIP (хайп) проектами - ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ
Game-profit.online

НАШІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПЛАНИ
У нас є дуже прибуткова партнерська програма, яка платить 8% миттєвої комісії за кожного активного учасника якого ви приведете до нас. За ваші 2-й і 3-й рівні рефералів, ви отримаєте 3% і 2% комісійних від кожного депозиту відповідно.

«Gold Group-A»
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ
ПРО НАС
Команда проекту «Gold Group-A» займається професійним спортивним прогнозуванням. Що таке професійні прогнози на спорт? Професійне спортивне прогнозування має на увазі кропітку роботу з великими масивами даних для точної оцінки ймовірності настання того чи іншого результату спортивної події. Для професійного прогнозування просто необхідно глибоке знання теорії ймовірностей і математичної статистики. У професійному прогнозуванні немає місця припущеннями, думок і домислів, а є тільки цифри, факти і точний розрахунок.
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПЛАНИ
GOLD GROUP A1
1.67% у годину, внесок на 3 дні.
Вихід 120.24%
Депозит включений в нарахування.
Сума депозиту від 50 р до 999 р.
Висновок від 10 рублів.
GOLD GROUP A2
2% на годину, внесок на 3 дні.
Вихід 144%
Депозит включений в нарахування.
Сума депозиту від 1000 р до 5000 р.
Висновок від 10 рублів.
GOLD GROUP A3
2.23% у годину, внесок на 3 дні.
Вихід 160.56%
Депозит включений в нарахування.
Сума депозиту від 5000 р до 50000 р.
Висновок від 10 рублів.

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА
Рівень        %         від кожного депозиту вашого партнера
      1.         8%
      2.         2%
      3.         1%

Ecofood.me
ПРОЕКТ ДЛЯ ІНВЕСТИЦІЙ
Про компанію
Ми почали свою діяльність 6 років тому як команда інвесторів. У той час, на загальну думку, найбільший прибуток можна було отримати від інвестицій в різні ІТ проекти та стартапи; найбільшу стабільність приносили вкладення в нерухомість.
Все було так до початку чергової економічної кризи. Саме тоді ми відчули потребу в диверсифікації та ухилянні від звичних правил гри. Знадобилося знайти нову перспективну нішу, в ідеалі - володіє таким же вибуховим потенціалом як ІТ сектор і стабільністю, властивою інвестицій в нерухомість.
Чому саме фермерські господарства
Не секрет, якраз невеликим господарствам дуже важко отримати інвестиції - це істотно гальмує зростання і обсяги нарощування виробничих потужностей. Власники бізнесу саме в цій галузі як ніхто розуміють цінність приватних інвестицій. І ось чому: вже зараз споживач хоче купувати екологічно чисті продукти харчування, тобто попит на продукцію є і він зростає. Немає сенсу зупинятися на досягнутому і чекати поки розгойдається банківська система, необхідно діяти тут і зараз, а значить і інвестиції потрібні зараз.

Важливим фактором є, як уже було сказано, затребуваність екологічно чистих продуктів серед кінцевих споживачів. Все більше людей замислюються над тим, що вони їдять, де і як зроблені продукти харчування. Це, безумовно, грає на руку динаміці розвитку ринку, а значить - створює відмінні умови для реалізації продукції саме фермерських господарств. Ми, як інвестори, це прекрасно розумінням. Зведення всіх перерахованих факторів разом і робить вибір даної галузі найбільш привабливим для інвестицій на сучасному ринку.
перша перевага
Тренд. Зараз екологічно чисті продукти харчування дуже затребувані. Ринок тільки зростає, попит перевищує пропозицію. З іншого боку - виробники мають велику потребу в інвестиціях. Для нас, як для інвесторів, це створює вкрай сприятливі умови.
друга перевага
Стабільність. Легко може закритися торгова точка, клуб, контора з прийому ставок на спорт, біткоіни може впасти. «Ферма» ніколи просто так не закриється. А значить ми можемо бути впевнені, що наші вкладення нікуди просто так не подінуться. Крім того, при правильному підході до планування інвестицій та вибору цільових господарств прибуток саме в цій галузі має найменше розбіжність з прогнозами.
третя перевага
Динамічний розвиток. Сільське господарство показує найбільші показники зростання серед галузей реального сектора економіки. Краща динаміка діє до: 2015 рік - 2,6%, 2016 рік - 4% замість 3,2% запланованих. А значить і інвестиції в цю галузь завжди будуть актуальні.
Інвестиційні пропозиції
10% кожні 10 днів
Мін. сума: ...................... 10 USD
Макс. сума: ..................... 100 USD
Період вкладу: ................. 10 днів
Порядок виплат: ............... кожні 10 днів
5% на добу
Мін. сума: ...................... 10 USD
Макс. сума: ..................... 300 USD
Період вкладу: ................. 30 днів
Порядок виплат: ............... щодня
Партнерська програма
Ми розробили прозору і зрозумілу партнерську програму. Запрошуючи до нас нових інвесторів, ви будете отримувати фіксований бонус в розмірі 5% від суми депозиту Вашого реферала. Навіть якщо Ви не має вкладу - Ви все одно отримаєте бонус. Т.ч. це дуже доступний спосіб пасивного заробітку. Ви вільні розпорядиться бонусом на свій розсуд - зробити внесок або вивести.

7goldstarsltd
Інвестуйте І ЗАРОБЛЯЙ
Про компанію
Скласти повну картину, що визначає положення фондової біржі на світовому біржовому ринку, нелегко, особливо якщо намагатися систематизувати матеріал самостійно. Однак одним з найбільш зростаючих і популярних способів альтернативного інвестування на сьогоднішній день є інвестиції в Exchange-Traded Funds. За останні 10 років такі фонди стали ефективним інструментом диверсифікації інвестиційного портфеля, а також збільшення його складу.
Хто ми?
У світі щодня працюють кілька сотень фондових бірж, кожна з яких активно формує економіку своєї країни і здатна помітно впливати на фінансовий стан держави. Навіть у найвіддаленіших куточках планети свою діяльність ведуть потужні фондові майданчики, які мають солідну капіталізацію і пропонують якісні послуги своїм клієнтам. Велика частина цінних паперів реалізується через спеціально створені фондові біржі. Такі як: головна фондова майданчик США New York Stock Exchange. NYSE - це справжній символ американської фінансової індустрії і могутності Америки. Саме на ній визначається індекс Dow Jones, крім цього індексу на біржі визначаються NYSE Composite і NYSE ARCA Tech 100 Index. На цій торговій платформі котируються близько 60% (понад 300 мільярдів) акцій усього світу, а за даними 2015 року понад 3700 компаній представили свої акції на ній, а їх загальна капіталізація склала 17 трильйонів доларів США. Фондова біржа National Association of Securities Dealers Automated Quotation. NASDAQ одна з трьох найбільших американських бірж (поряд з NYSE і AMEX). Знаходиться під контролем SEC, і є власністю NASDAQ OMX Group. NASDAQ - спеціалізується на акціях компаній, що відносяться до ринку високих технологій, саме в NASDAQ представлені справжні світові гіганти, такі як: Apple, Microsoft, Yahoo. Сьогодні на ній торгують вже понад 2600 компаній. Безперечно, NASDAQ має свою власну важливу і впливову нішу в світовій фінансовій історії. Почасти, завдяки запуску електронної торгової площадки. Третє місце за величиною і значимістю на сцені світового біржового ринку у Токійській фондовій біржі Tokyo Stock Exchange. TSE Tokyo -обогнать вдається тільки Нью-Йоркській фондовій біржі NYSE і фондову біржу NASDAQ. Обсяг котируються акцій досягає більше 3800 компаній. Саме на цій фондовому майданчику відбувається укладення більше 90% угод з цінними паперами в Японії. Загальна ринкова капіталізація TSE Tokyo-майже 5 трильйонів доларів. Головна мета TSE Tokyo - створення ідеальних умов для здійснення угод з цінними паперами, при яких враховувалися б інтереси всіх учасників угоди, а також членів біржі, тобто посередників. Найбільша і найстаріша фондова майданчик Великобританії і Європи London Stock Exchange. Офіційно біржа називається «Міжнародна фондова біржа Сполученого Королівства Великої Британії та Республіки Ірландії». LSE - це провідний біржовий ринок, що володіє величезним впливом у всьому світі. Явний прояв інтернаціональності - одна з її позитивних особливостей: торгівля акціями на 50% представлена ​​міжнародними компаніями.

Скласти повну картину, що визначає положення фондової біржі на світовому біржовому ринку, нелегко, особливо якщо намагатися систематизувати матеріал самостійно. Однак одним з найбільш зростаючих і популярних способів альтернативного інвестування на сьогоднішній день є інвестиції в Exchange-Traded Funds. За останні 10 років такі фонди стали ефективним інструментом диверсифікації інвестиційного портфеля, а також збільшення його складу. Популярність Exchange-Traded Funds серед інвесторів підтверджується збільшенням їх чисельності з моменту появи і до сьогоднішнього часу, а також високою ліквідністю паїв подібних фондів. Більш того, сам інструмент Exchange-Traded Funds полегшує доступ на різні фондові біржі. По суті, Exchange-Traded Funds є портфель цінних паперів, як правило, акцій різних компаній, зі структурою, прив'язаною до структури індексу певної галузі промисловості, географічного регіону або ринку в цілому. При цьому Exchange-Traded Funds знаходяться у вільному обігу на біржі, таким чином, Exchange-Traded Funds торгуються аналогічно звичайних акціях. Наша активна команда компанії SEVEN GOLD STARS LIMITED складається з кращих фахівців із загальним стажем роботи в даній сфері бізнесу більше 34 років, асів в своїй справі, кожен з яких по-своєму унікальний і незамінний. Зверталася велику увагу при наборі штату співробітників, по їхньому вмінню працювати в різних часових зонах, вмінню використовувати різні торгово-біржової стратегії, це дозволило нам значно зменшити ризики істотних втрат при торгівлі. Робота наших трейдерів контролюється ризик-менеджером, який може блокувати покупну силу по кожному окремому рахунку в разі виявлення помилкових дій з боку фахівця. Так само нами були отримані контракти від фондових бірж: «NYSE», «NASDAQ», «TSE Tokyo», «LSE», на покупку паїв Exchange- Traded Funds - який прив'язаний до ринкового індексу акцій. Exchange-Traded Funds такого виду - це SPDRs (S & P Depository Receipts Trust), які відображають індекс Standard & Poor's 500; NASDAQ-100 і DIAs (Diamond Trust Series). Найбільш популярними Exchange-Traded Funds видами є фонди HOLDRs (Holding Company Depository Receipts) від Merrill Lynch. Регіональні Exchange-Traded Funds прив'язані до індексів, що містить цінні папери компаній різних країн або певного географічного регіону EuroSTOXX 50. Слід також додати, що на сьогоднішній день Exchange-Traded Funds відображають практично всі індекси, існуючі на світових фондових біржах. Завдяки цьому наша компанія SEVEN GOLD STARS LIMITED може здійснювати досить ефективне інвестування, так як купується відразу готовий портфель, що відповідає тому чи іншому індексу, а не окремі папери, з яких ще потрібно було б сформувати відповідну структуру бажаного портфеля, і тільки наша компанія SEVEN GOLD STARS LIMITED відкриває широкі можливості і різні варіанти для досягнення поставлених цілей в найкоротший термін при інвестиційні стратегії, які мінімізують ризики, витрати і надають високий рівень див ерсіфікаціі.

Beecoi
Інвестуйте в ІННОВАЦІЙНІ ПРОДУКТИ
Програма «Beecoi - інвестиції в здоров'я» - є проектом компанії Fitzviliams Advisors LP Scotland. Завданням проекту є залучення інвестицій у виробництво ряду унікальних біологічних продуктів, розробка яких здійснена за безпосередньої фінансуванні та участі компанії Fitzwilliams. Fitzwilliams Advisors LP - є однією з провідних компаній Шотландії, що спеціалізуються на інвестиціях і управлінні високо технологічними комерційними проектами. Лідируючі позиції компанії принесла стратегія інвестицій в розробку і виробництво сировини для підприємств виробляють біо активні добавки і косметичні засоби.

Світовий ринок БАДів і косметичних засобів постійно зростає. Відповідно зростає потреба в високоякісній сировині для нього, що дозволяє його виробникам активно нарощувати обсяги виробництва і прибутковість бізнесу. Одночасно з цим, на ринку БАДів і косметичних засобів присутній жорстка конкуренція, перемагати в якій виробникам допомагає висновок на ринок нових унікальних товарів, основою яких є, в тому числі, розробки, в які інвестує компанія Fitzwilliam Advisors LP.

Fitzwilliam Advisors LP в своїй діяльності зробила наголос на інвестиціях в розробки на основі продуктів бджільництва. З незапам'ятних часів людина знала про цілющі властивості меду. Саме мед містить всю гаму мікроелементів які допомагають людині справитися з багатьма хворобами.

Інвестиції в теоретичні розробки ряду вчених, які працювали в одній з фармацевтичних компаній, розташованих в Центральній Азії, і перейшли, в наслідку, в наукову групу компанії Fitzwilliams Advisors LP, дозволили створити унікальну технологію отримання нативного розчину меду у воді. Тільки нашої компанії вдалося знайти нейтральний компонент для отримання сухого активної речовини шляхом вакуумної сублімації.
В результаті чого з'явилася можливість отримати в одному грамі нашого продукту концентрацію корисних речовин: амінокислот, ферментів, мінералів і вітамінів, відповідну 3 кг живої продукту. Препарати виготовлені на основі нашого продукту мають протизапальну, болезаспокійливу, гипосенсибилизирующее і адаптогенну дію. Лабораторні та клінічні випробування нашого продукту показали мембраностабілізуючий і антиоксидантний ефект на клітинному рівні.

Виробництво лабораторних партій продукту показало, що низька вартість вихідної сировини і порівняно низька собівартість переробки, дозволяють отримати високий дохід при виробництві даного продукту, а переведення виробництва на промислову основу дозволив ще більше знизити собівартість виробництва і підвищити його рентабельність.

У зв'язку зі збільшенням обсягів виробництва і розширення географії розміщення підприємств, бенефіціарами компанії Fitzviliams Advazors LP, було прийнято рішення про залучення інвестицій в програму виробництва біоактивних компонентів для БАД на основі меду. Для реалізації даного рішення і для зручності партнерів, був розроблений унікальний проект он-лайн інвестування «Beecoi-Інвестиції в здоров'я» з дружнім інтерфейсом, що дозволяє учасникам і партнерам легко здійснювати інвестиції в програми і отримувати високі прибутки. А вже наявне високо рентабельне виробництво в Шотландії, дозволяє компанії виплачувати дивіденди, починаючи практично з перших днів участі в проекті.

реферальна програма
Дохід абсолютно від кожного партнера.
Реферальная система до рівня 7, що дозволяє отримувати постійний дохід від кожного партнера у вашій структурі.
Відсоток вашого доходу залежить від суми коштів, залучених вашої структурою.